ANGIELSKI DLA DZIECI

(2-3 latki i 4-5 latki)

 

Metoda Leo English została stworzona od podstaw przez grupę wybitnych specjalistów, świadomych że dzieciom trzeba zaproponować coś najlepszego.
Każdy szczegół, nuta, słowo, rysunek czy rekwizyt jest tak przemyślany, aby wspierał poznawanie angielskiego wszystkimi zmysłami.
Dzieci są harmonijnie wprowadzane w świat języka dzięki różnorodnymaktywnościom. Tu zawsze dzieje się coś fascynującego. Można wszystkiego dotknąć i we wszystkim brać udział. Dlatego dzieci czują, że to jest ich angielski.
Każda minuta jest dokładnie zaplanowana. Dzięki temu rodzice mogą z łatwością śledzić postępy dziecka, a gruntownie przeszkolony lektor jest całkowicie skoncentrowany na uczeniu.
Różne poziomy zaawansowania są dostosowane do wieku i potrzeb dziecka. Ma ono zawsze do dyspozycji bogaty komplet materiałów opracowanych z niezwykłą starannością.

Zobacz film pokazujący zajęcia prowadzone metodą Leo English:

<
 

LITTLE ONES (2-3 latki)

Zajęcia dwa razy w tygodniu po 30 min
w zajęciach uczestniczą rodzice, grupy 4-6 osobowe
kwalifikacja – wywiad z rodzicem.

 

Na poziomie Little Ones dziecko buduje świadomość komunikacji w innym języku. Oswaja się i osłuchuje z językiem angielskim.
Doświadcza radości uczenia się wraz z rodzicem. Poznaje proste komunikaty i słowa, poprzez piosenki i rymowanki zapamiętuje właściwą intonację i wymowę, zaś specjalnie przygotowane bajki ułatwiają rozumienie poleceń i prostych dialogów.
Poprzez pracę z książeczką dziecko doświadcza swoich pierwszych sukcesów językowych.

 

PRE-STARTERS (3-4 latki)

język angielski dla dzieci w wieku od4 do 5 lat, zajęcia dwa razy w tygodniu po 45 min
w zajęciach mogą uczestniczyć rodzice, grupy 6-8 osobowe
kwalifikacja – wywiad z rodzicem

 

Na poziomie Pre-Starters dziecko doświadcza wielu powodów, by polubić angielski na całe życie. Poprzez zaskakujące zabawy, mini przedstawienia poznaje określony zasób słów, rozumie, wykonuje polecenia i przeprowadza proste dialogi w języku angielskim. Poprzez piosenki, rymowanki doskonali swoja wymowę, zaś bajki rozbudzają w nim chęć uczenia się języka. Praca z książeczką i ćwiczeniówką oswaja dziecko z tą formą nauki i daje okazję do doświadczenia satysfakcji i radości uczenia się.

Karnet miesięczny : (język angielski dla dzieci)

2-3 latki – 149zł (8 x 30min/m-c).
4-5 latki – 159zł (8x45min/m-c)
Wyprawka na cały rok nauki (książki, ćwiczenia, płyty CD, itp.) - 150zł.

Terminy: (język angielski dla dzieciDo ustalenia we wrześniu!

Zapisy: e-mail: informacja@pozytywka.edu.pl lub telefonicznie: 516 03 01 03

 

Centrum Rozwoju Dziecka poleca język angielski dla dzieci. Kraków i okolice to obszar, z którego zapraszamy rodziców oraz ich dzieci do nauki języka angielskiego.